NEDEN FORKLİFT YEDEK PARÇA HİZMETLERİNDE FORTEK GRUP ?

FORKLİFT YEDEK PARÇA HİZMETLERİ


 

Fren parçaları, motor parçaları, elektrik parçaları, hidrolik parçaları, soğutma parçaları, LPG parçaları, marş motoru, alternatörler, direksiyon parçaları, şanzuman parçaları, asansör parçaları ve aksesuarları içerir. Firmamızda her zaman orijinal forklift parçalarını, en iyi fiyata sunuyoruz. Stoklarımızdaki forklift parçaları, forklift ataşmanları ve aksesuarlarıyla tüm sorunlarınızı çözümlüyoruz.

NEDEN FORKLİFT YEDEK PARÇA HİZMETLERİNDE FORTEK GRUP?

Çünkü;

* Firmamız ürettiği ve ithal ettiği parçalar ile tüm Türkiyenin en önde firmaları arasındadır. Türkiyenin dört bir yanına yapılan sevkiyatlar ile giderek genişleyen ambarımızla, sizlere bu sektörde önemli bir hizmet sunmaktadır.

* Forklift yedek parçasına en kısa sürede, en uygun ve en kaliteli yoldan ulaşma ilkesini kendine edinmiş olan firmamız, forklift sektörünün bu alanında en iyi olma gayreti içersindedir.

* Firmamız Motor, Şanzuman, Diferansiyel, Dingil, Direksiyon, Asansör, Elektrik ve Hidrolik Gruplarında zaman zaman yapılan promosyon fiyatlarımızı, bu sayfamızdan sürekli takip edebilirsiniz.

* Forklift sektöründe yedek parçacı olmanın yanı sıra kiralama ve servis hizmetlerinde de sizlere yardımcı olmamız, arızalı forklift parçalarına ulaşmamızda, temininde ve üretiminde bizlere yol göstermektedir.

NEDEN FORKLİFT YEDEK PARÇA HİZMETLERİNDE FORTEK GRUP?