NEDEN KİRALAMADA FORTEK GRUP ?

NEDEN FORKLİFT KİRALAMA?


 

Gelişmiş ekonomilere sahip ülkelerde firmalar istihdam, odaklanma ve doğrudan kazanç sağlamak amacıyla her işi uzmanına yaptırmayı tercih ediyor. Zamandan en önemlisi maliyetten tasarruf etmek isteyen bu firmalar, kiralık forklift kullanmayı tercih ediyorlar.

NEDEN FORKLİFT KİRALAMADA FORTEK GRUP?

Çünkü;

* Firmamız forklift pazarındaki en iyi markalar ile siz müşterilerine samimi, dürüst, çalışkan ve uzman kadrosuyla, kiralama süresince en iyi, en hızlı hizmeti vermektedir.

* Kiralama öncesinde yaptığımız ön fizibiliteler, saha çalışmaları ve sizlere verdiğimiz bilgiler ile en uygun forkliftin seçimi, hem bütçenizi, hem de çalışmalarınız daha da kolaylaştırmaktadır.

* Sıfır ve 2.el forklift kiralamalarında sizlere sunduğumuz forklift markalarına sağladığımız servislik hizmetlerimiz ve yedek parça stok adet ve çeşitlerimizle, siz müşterilerimizin istediği forklifti kiralaması artık hiç de uzak değil. (Sayfamızın servislikler ve yedek parça bölümlerinden de detaylı inceleyebilirsiniz.)

* 2.El forklift kiralamalarında kiradan dönen yada satın alınan forkliftlerimizin profesyonel ekibimizle revizyonunun yapılmasından sonra siz müşterilerine sunmamız, 2.el forklift kiralamasının sıfırdan farksız olduğunu göstermektedir.

* Forklift kiralamalarında sizlere sunduğumuz geniş forklift sayı ve çeşidimiz sizlerin isteklerine ulaşmamızda bir adım daha önde olmamızı sağlamaktadır.

Neden Forklift Kiralamada Fortek Grup